O firmie

O firmie

Firma Adamex od wielu lat zajmuje się usługami związanymi z kontenerami. Naszą specjalnością jest serwis, dystrybucja i sprzedaż niezawodnych kontenerów na żywność oraz elementów im towarzyszących. W ofercie naszego przedsiębiorstwa można znaleźć m.in. odbojnice regałowe oraz dźwignie i podstawy do kontenerów żywnościowych.

Standardy naszej firmy są wysokie – nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach, aby dostarczać Państwu produkty i usługi najlepszej jakości. Za sprawą wykwalifikowanej kadry fachowców jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi związane z kontenerami żywnościowymi oraz innymi rozwiązaniami technologicznymi z nimi połączonymi. Stawiamy tu na nowoczesne metody, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewnić całkowite bezpieczeństwo i ochronę artykułom spożywczym przewożonym w naszych zasobnikach. Krótko mówiąc: kontenery wykonane przez nas spełniają wszelkie wymagania sanitarno-higieniczne i są dedykowane szeroko pojętej branży spożywczej.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na profesjonalnej obsłudze oraz otrzymywaniu zawsze niezawodnych środków technologicznych w zakresie transportu żywności. Z przyjemnością nawiązujemy kontakt zarówno z małymi, jak i większymi przedsiębiorstwami – jesteśmy otwarci na potrzeby i pomysły każdego klienta. Gwarantujemy, że nasze kontenery spełniają stale rosnące wymagania rynkowe, a higiena i bezpieczeństwo stanowi dla nas sprawę priorytetową przy ich produkcji oraz serwisie.