O firmie

Odbojnice regałowe

Nie od dziś wiadomo, że kontenery oraz regały znajdujące się w magazynach narażone są na różnego rodzaju uszkodzenia – choćby poprzez uderzenie przez samochody dostawcze i wózki widłowe. Warto odpowiednio zabezpieczyć je, aby uniknąć zniszczeń – do tego celu znakomicie sprawdzają się nasze odbojnice regałowe.
Wyprodukowane przez nas odbojnice regałowe są osłonami magazynowymi, które występują w różnych kształtach – zazwyczaj w formie „L” i „U” – oraz w wielu wymiarach (nie tylko pod względem szerokości, ale i wysokości). Produkty te kierowane są przede wszystkim do magazynów, jako ochrona narożników regałów oraz zabezpieczenie ich ram i nóg, a także innych elementów narażonych na potencjalne uszkodzenia. Osłony regałowe są zazwyczaj wykonane z stali lub z ocynkowanej blachy, a następnie pomalowane techniką proszkową i dodatkowo obklejone folią odblaskową – nic więc dziwnego, że są tak wytrzymałe i zwiększają bezpieczeństwo pracy na magazynie.

Jako sprawdzony producent odbojnic regałowych zadbaliśmy także o łatwy sposób montażu naszych produktów do podłoża, który zapewnia ogromną stabilność oraz skuteczność naszych produktów. Dzięki różnorodności oferowanych przez nas profili osłon, każdy może znaleźć odbojnicę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb i oczekiwań, aby skutecznie chronić przed uszkodzeniami przedmioty znajdujące się w danym składzie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Jesteśmy producentem osłon magazynowych, który doskonale wie jak spełnić wszelkie normy bezpieczeństwa wymagane na halach pełnych regałów i kontenerów.